100м 100G CFP2

Модуль CFP2-100GBASE-SR10 підтримує з'єднання довжиною 100 м по стандартному багатомодовому волокну (MMF, G.652).Сигнал 100 Gigabit Ethernet передається на чотирьох довжинах хвиль.Мультиплексування та демультиплексування чотирьох довжин хвиль керуються всередині пристрою.

Особливості продукту

 

•Підтримує швидкість передачі даних від 103,1 Гбіт/с до 112 Гбіт/с

• Оптичний інтерфейс розетки MPO 24

• Електричний інтерфейс CPPI

• Неохолоджуваний передавач 10x10 Гбіт/с 850 нм

• 10 паралельних електричних послідовних інтерфейсів

• Застосовується для 100 м з OM3 MMF і 150 м з OM4 MMF

• Низьке енергоспоживання <4 Вт

• Інтерфейс цифрового діагностичного монітора

• Інтерфейс зв'язку MDIO

•Сумісність із 100GBASE-SR10

• Робоча температура корпусу:

Комерційна: від 0 до 70 °C

Додатки

 

•100GBASE-SR10 Ethernet

•10×11,2 Гбіт/с багатомодовий OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet